Naša extra ponuka káv

EBENICA HARMONELLE
Zrnková, Mletá, 220g
od 11,20€

Prečo vznikol OBCHODsKAVOU.sk ?

Káva je každodenným spoločníkom nejedného z nás. Mnohí ľudia si nevedia svoj deň bez kávy predstaviť, ba niektorí hovoria, že káva je pre nich drogou. Áno, je to tak.
Káva sa v našich životoch doslova udomácnila. S kávou začíname ráno, štartujeme pracovné povinnosti a popoludní sa preberáme po výdatnom obede a pri náznakoch únavy. Je kulisou kávičkových stretnutí s priateľmi, veď posedenie pri káve je v našom regióne prejavom socializácie ľudí.
V poslednom období rastie spotreba kávy u nás, na Slovensku. Je to dané históriou a vývojom spoločnosti a potvrdzujú to odborné štatistiky o spotrebe kávy na Slovensku.

Položili ste si niekedy otázku - Akú kávu pijeme ? ....Dobrú ? Zlú ? Kvalitnú ? .... Pripravujeme si ju správne ?

Naše aktivity vo svete kávy sa začali laicky v rokoch 2008/2009...úplne do piky, bez skúseností sme sa pustili do sveta kávy, ktorá nás zaujímal.

Postupne sme sa zdokonaľovali, spoznávali s novými ľuďmi, odborníkmi v oblasti kávy a začali si budovať našu vlastnú rodinu kávových značiek.

Ako prvá prišla na svet káva EBENICA. O jej príbehu sa viac dočítate na stránke www.ebenica.com. Teraz len toľko, že sa nám vyplatila dosť jednoznačná a nekompromisná stratégia, pripraviť kávu v top kvalite od A po Z. Množstvo spokojných zákazníkov nám dáva za pravdu a presvedčuje nás o tom každým dňom. Navyše, svojím názorom, potvrdili správne smerovanie kávy EBENICA aj svetoví kávoví odborníci z CoffeeReview, ktorí udelili káve EBENICA vysoké bodové hodnotenie, čím sa v Európskom meradle zaradila medzi 10 nejlepších espresso káv.

Našou druhou kávou je SIGNATURA. Vznikla čisto z potrieb zákazníkov, ktorí chceli do svojich kancelárií a firiem kávu, ktorá im bude chutiť pripravená automatickými kávovarmi. "Kancelárskou kávou" sme sa inšpirovali aj v názve a logu...kávové koliesko, ktoré zanechá šálka ako svoj podpis na Vašom pracovnom stole je zobrazené v logu kávy SIGNATURA...a samotný názov je z latinského podpis, odtlačok, pečať.

Najmladšou kávou z našej vlastnej ponuky je káva GURMÁNKA - máme ambíciu vrátiť sa o pár desiatok rokov dozadu a pripomenúť všetkým kávomilcom staré zlaté časy, kedy v kuchyni našich starým mám rozvoniavala bábovka a šálka horúcej kávy.

Prirodzene sme hľadali miesto, kde by sme všetky 3 kávy mohli predávať súčasne. Okrem spriaznených kamenných predajní sa chceme pokúsiť pripraviť Vám, kávičkárom, ponuku vo forme totho eshopu, ktorému sme dali názov Obchod s kávou.
Okrem ponuky našich káv Vám dávame do pozornosti aj kávy, ktoré my sami máme radi a ktoré možno poznáte menej. Výrobcovia káv v ponuke sú poväčšine menší alebo menej známi. Mnohí z nich sú našimi kamarátmi. Kvalitou ich považujeme za vynikajúcich.  Upozorňueje, že ide len o náš subjektívny názor a výber je preto významne ovplyvnený :-)
Postupne chceme jednotlivých výrobcov obmieňať a dopĺňať, časom uvidíme aké miesto si nájdu vo Vašej priazni.

Veríme, že káva z nášho Obchodu s kávou Vám bude chutiť :-)

Kolektív OBCHODsKAVOU.SK

HOTLINE, Pon-Pia, 09:00-15:00
0917 853 555
Prevádzkovateľ
obchodskavou.sk