Naša extra ponuka káv

EBENICA HARMONELLE
Zrnková, Mletá, 220g
od 11,20€

Káva SIGNATURA už aj ako 100% Arabica

Obľúbená káva pre firmy do automatických kávovarov - SIGNATURA Coffee, je už aj ako 100% Arabica.

Po úspechu blendu SIGNATURA 80% Arabica : 20% Robusta, je v ponuke pre milovníkov čistých Arabík novinka. Pre odlíšenie oboch blendov vznikli aj nové názvy:

SIGNATURA ALPHA CLASSICA - blend 80% Arabica : 20% Robusta, balenie 1000g, zrnková káva.
Tento blend obsahuje Americké arabiky z veľkých pestovateľských krajín, doplnené o kvalitné ázijské robusty. Chuťovo veľmi vyvážená káva s výborne spolupracujúcimi arabikami a robustou. V šálke tvorí tento blend krásnu cremu.

SIGNATURA OMEGA PREMIUM - blend 100% Arabica, balenie 1000g, zrnková káva.
Chuť tejto kávy dodávajú latinsko-americké kávy, z ktorých je tento blend zostavený. Tradičnú chuť espressa dopĺňajú jemne ovocné a korenisté tóny. Praženie kávy Medium dark roast veľmi dobre zapracuje kyselinky do sladkého až orieškového celku, ktoré v chuti dominuje. Pre milovníkov 100%-ných arabík, ktorí však neobľubujú kyslosť, je Signatura Omega Premium výbornou voľbou.

Obidva blendy kávy SIGNATURA boli vyvinuté na Slovensku, sú preto pripravené pre chute Slovenských kávičkárov. Sú určené najmä do automatických kávovarov do firiem alebo domácností.
Výrobcom je slovenská rodinná firma elicsire s.r.o., ktorá má okrem kávy SIGNATURA v portfóliu aj kávy EBENICA a GURMÁNKA.

HOTLINE, Pon-Pia, 09:00-15:00
0917 853 555
Prevádzkovateľ
obchodskavou.sk