Naša extra ponuka káv

EBENICA HARMONELLE
Zrnková, Mletá, 220g
od 11,20€

Ocenená káva GURMÁNKA je u nás v predaji

Káva Gurmánka - ocenená novinka od výrobcu kávy Ebenica.

Slovenská kávová spoločnosť elicsire (čítajte „elixír“) potvrdila svoju pozíciu jedného z najkvalitnejších výrobcov kávy v Európe. Najprv sa umiestnila v prestížnom medzinárodnom hodnotení káv CoffeeReview (Berkeley, USA) medzi európskou špičkou so svojou prvou značkou Ebenica coffee. Ďalší úspech na seba nenechal dlho čakať.
Novinka od tejto slovenskej firmy s názvom Gurmánka zaujala odbornú porotu vďaka svojej univerzálnosti a špecifickej chuti, čím získala 92-bodové hodnotenie a umiestnenie na stupni víťazov medzi Európskymi espresso kávami.
Maximom v tejto kategórii bolo 94 a 93 bodov, ktoré dosiahli dve konkurenčné kávy.

"Kávu Gurmánka sme do hodnotenia posielali ešte v štádiu jej príprav, tesne po tom ako sme doladili jej finálnu chuť. Vychádzali sme z tradícií prípravy a chutí kávy na našom území. Výsledok nás prekvapil a o to viac zaväzoval vo fázach prípravy marketingu a ostatných atribútov značky. Poňali sme ju trochu v retro štýle.
Hodnotenie z CoffeeReview si veľmi vážime, umiestniť sa s dvomi našimi značkami káv Ebenica aj Gurmánka medzi najlepšími európskymi kávami je famózny výsledok. Veríme, že bude Gurmánka chutiť slovenským kávičkárom.", hovorí Marek Fajčík, majiteľ spoločnosti.

Kávu Gurmánka, balenú v praktických plechových dózach s elegantným jemným retro dizajnom, si môžete kúpiť ako zrnkovú kávu aj mletú kávu.

HOTLINE, Pon-Pia, 09:00-15:00
0917 853 555
Prevádzkovateľ
obchodskavou.sk